Adres

Regionaal Centrum Prenatale Screening Noord-Holland
Zwaansvliet 5
1081 AP  Amsterdam

E-mail  contact@rcpsnh.nl

Routebeschrijving

Telefoon

085 – 06 40 414

Bestuur

Mw.dr. Jacqueline Laudy, MSc  (06) 5236 1456
j.laudy@rcpsnh.nl

Prof.dr. Katia Bilardo, gynaecoloog VUmc
(020) 444 4851   k.bilardo@rcpsnh.nl

Raad van Toezicht

Prof.dr. Hans Brölmann, oud-hoogleraar gynaecologie VUmc
Dhr. Tim van Oorschot, MSc, business-controller MC Slotervaart en MC Groep

Medewerkers en e-mail

Isabella de Groot-Loeve
i.loeve@rcpsnh.nl
I.de Groot-Loeve

Brigid Kars-Walker
b.kars@rcpsnh.nl

Barbara Sas
b.sas@rcpsnh.nl

Carolien Sjerps
c.sjerps@rcpsnh.nl
C.Sjerps

Ineke Wester
i.wester@rcpsnh.nl