Bureau

Barbara Sas
Kwaliteitsadviseur
b.sas@rcpsnh.nl

Bereikbaar op dinsdag

Isabella de Groot-Loeve
Kwaliteitsmedewerker
i.loeve@rcpsnh.nl

Bereikbaar op dinsdag en om de week op donderdag (oneven weken)

Sandra Berg
Kwaliteitsmedewerker
s.berg@rcpsnh.nl

Bereikbaar op dinsdag en donderdag

Esther Wissink
Coördinator beleid en beheer
e.wissink@rcpsnh.nl

Bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag

Carolien Sjerps
Regionaal beheerder I beleidsmedewerker
c.sjerps@rcpsnh.nl

Bereikbaar op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Suzanne Derksen
Management assistente
s.derksen@rcpsnh.nl

Bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag

Zie verder de pagina Contact